Zasuwa burzowa końcowa

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 258,67 zł 258.67
ilość szt.
* - Pole wymagane
Producent: Karmat
Kod produktu: ZBK 110/160/200

Opis

Zasuwy burzowe końcowe Karmat to nowatorskie urządzenia zabezpieczające nisko położone pomieszczenia w budynkach przed zalewaniem, spowodowanym wstecznym przepływem odprowadzanej wody deszczowej lub ścieków sanitarnych. Urządzenia działają w pełni samoczynnie. Zasuwy burzowe końcowe skutecznie zabezpieczają instalacje przed przedostawaniem się szczurów do wnętrza budynku.

Zalety

Zasuwy burzowe końcowe i końcowe drenarskie wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu z dodatkiem stabilizatora, podnoszącego odporność na działanie promieni słonecznych i innych czynników atmosferycznych. Polipropylen jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, odporny na działanie wysokich temperatur (do 95°C) oraz agresywnych środków chemicznych zawartych np. w środkach ochrony roślin.

Niezawodne połączenie

Zasuwy burzowe końcowe jako jedyne wyposażone są w opatentowane przez Karmat uszczelki z mosiężnym pierścieniem blokującym C, które skutecznie zapobiegają przypadkowemu zsunięciu się urządzenia z rury np. zanurzonej w nurcie rzeki. Zastosowanie tej uszczelki zwiększa kilkudziesięciokrotnie moc połączenia.

Wszystkie Zasuwy burzowe końcowe wyposażone są w chromoniklową osłonę A chroniącą klapę i uszczelkę. Dodatkowo wprowadzono chromoniklową osłonę dźwigni  B. Chronią one przed gryzoniami, warunkami atmosferycznymi i środowiskowymi (np. nurt rzeki).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl